www.hotel-ubytovani.com
Hotel Praha 5 Balkán - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 5 Balkán - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Praha 5 Balkán - V hotelu je kulečníkHotel Praha 5 Balkán - disponuje restauracíHotel Praha 5 Balkán - disponuje vinárnouHotel Praha 5 Balkán -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 5 Balkán - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Praha 5 Balkán - přijímá kreditní karty VISAHotel Praha 5 Balkán - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Praha 5 Balkán - přijímá kreditní karty JCBHotel Praha 5 Balkán - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Praha 5 Balkán - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 5 Balkán - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 5 Balkán - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 5 Balkán - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 5 Balkán - na pokojích je telefon
 

Hotel Balkán
Svornosti 28, Praha 5 15000
Česká Republika
Hotel-Praha-Balkan@cz-hotel.eu

Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: 1 °C
Vítr: 23 m/s
Hotel Balkán ubytování Praha 5 Aktuální počasí jasno
Doporučte tyto stránky:
 

Hotel Balkán - ubytování Praha 5 | Vítejte

 
Hotel Praha 5 Balkán

Tříhvězdičkový hotel Balkán nabízí pohodlné ubytování v centru Prahy.

Hotel Balkán najdete v historické budově blízko centra hlavního města Prahy na levém břehu řeky Vltavy.

Nedaleko hotelu lze navštívit nákupní centrum Nový Smíchov, kina, kluby. Hotel Balkán nabízí ubytování v Praze v jedno až čtyřlůžkových pokojích a jednom apartmánu, ve kterém je obývací pokoj i ložnice.

Hotel Balkán v Praze ubytování:
Kapacita hotelu Balkán je cca 70 lůžek v 1 apartmánu + 30 pokojích (1 až 4 postele). Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou se sprchou a WC, rádiem a telefonem. Na požádání možnost zapůjčení SAT-TV. Cena pokoje je uvedena včetně snídaně.

Ubytování v Praze Hotel Balkán restaurace:
Nekuřácká restaurace hotelu Balkán nabízí jídla teplé kuchyně od 11:00 do 21:00 hodin. Restaurace může být využívána pro různá jednání, přednášky, oslavy apod.

Kuřácký bar je otevřen od 11:00 do 22:00 hodin a nabízí bohatý nápojový lístek. K dispozici je také herna, která má otevřeno od 11:00 do 22:00 hodin.

Praha Hotel ubytování Balkán služby:
Internet prostřednictvím wifi - pokrytí po celém hotelu Balkán. Součástí služeb hotelu Balkán je herna s kulečníkem, sauna i možnost objednat masáže. Zvířata jsou vítána! Platební karty jsou akceptovány.

24 hodinová recepce hotelu Balkán má pro své hosty připraven prodej nápojů a cigaret, prodej broušeného skla. V hotelu Balkán v Praze pro Vás také rádi zajistí objednání taxi, zakoupení jízdenek MHD či pronájem auta. Check-in od 14 hodin, Check-out do 12 hodin.

Veřejnou dopravou se od hotelu Balkán snadno dostanete ke všem památkám v Praze - v dosahu je tramvajová zastávka i stanice metra Anděl. Na pražskou veřejnou pláž u Vltavy je to jen 200 metrů. Střelecký a Slovanský ostrov, kde je možné si zapůjčit šlapadlo či loďku.